• Skjitplast UB

    Skjitplast UB - Nord-Troms videregående skole

    Skjitplast UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020, og er nominert i kategoriene "Beste forretningsplan", "Beste markedsføring" og "Beste kundeopplevelse på nett"
  • Moy Sushi UB Bilde

    MOY Sushi UB - Mo og Øyrane vgs

    MOY Sushi UB, Mo og Øyrane vgs deltek på NM for ungdomsbedrifter 2020 og er nominert i kategorien "Beste yrkesfaglige bedrift"
  • Scrunchie UB Vinstra Innlandet

    Scrunchie UB, Vinstra vgs

    Scrunchie UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020 og er nominert i Beste markedsføring og Beste kundeopplevelse på nett.
  • Level Up UB

    LevelUp UB - Greåker videregående skole

    Vi skal gjøre læring gøy og spennende, både i skole og næringsliv, gjennom en digital læringsplattform. Nå er det håp for vikarløse timer.
  • Re Do gjengen

    ReDo UB, Nydalen vgs

    ReDo UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020, og er nominert i Beste Regnskap - i samarbeid med Spleiselaget.
  • 3 D Verkstedet

    3D-Verkstedet UB - Tangen videregående skole

    3D-Verkstedet UB deltar i NM for Ungdomsbedrifter 2020, og er nominert i kategoriene «Innovasjonsprisen», «Beste markedsføring», «Beste kundeopplevelse på nett» og «Beste regnskap»
  • Midt i Blinken UB

    Midt i Blinken UB - Stryn vgs

    Midt i Blinken UB deltek på NM for ungdomsbedrifter 2020 og er nomiert i kategoriane "Beste samarbeid med næringslivet" og "HR Prisen"
  • Gronn Box UB Vinstra Innlandet

    Grønn Box UB, Vinstra vgs

    Grønn Box UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020 og er nominert i Bærekraftprisen, Beste markedsføring, Beste kundeopplevelse på nett og Beste HR-bedrift.
  • Painting Time

    PaintingTime UB - Mysen videregående skole

    Bærekraftig malehjelp med restemaling
  • Supply ITUB Skarnes Innlandet

    SupplyIT UB, Skarnes vgs

    SupplyIT UB deltar i NM i Ungdomsbedrift og er nominert i Innovasjonsprisen og Størst verdiskapingspotensial.
  • Sognatech crew

    SognaTech UB - Sogndal vgs

    SognaTech UB deltek på NM for ungdomsbedrifter 2020 og er nominert i kategoriane : "Innovasjonsprisen", "Beste samarbeid med næringslivet" og "Størst verdiskapingspotensiale"
  • Lesjaspelet UB Vinstra Innlandet

    Lesjaspelet UB, Vinstra vgs

    Lesjaspelet UB deltar i NM i Ungdomsbedrift og er nominert i Beste samarbeid med næringslivet.
  • BILDE HOW TO

    How to? UB - Kirkenes vgs.

    How to? UB deltar i NM for ungdomsbedrifter, og er påmeldt i kategoriene Beste samarbeid med næringslivet og Beste HR-bedrift.
  • Laika UB

    Laika UB - Stend Vidaregående skule

    Laika UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020, og er nominert i "beste yrkesfaglige bedrift", "beste markedsføring", "beste kundeopplevelse på nett" og "beste regnskap".
  • Saeterdugul UB Nord Gudbrandsdal Innlandet

    Sæterdugul UB, Nord-Gudbrandsdal vgs

    Sæterdugul UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020 og er nominert i Beste forretningsplan.
  • Gronnere fremtid UB Kirkenes vgs

    Grønnere Fremtid UB - Kirkenes vgs.

    Grønnere Fremtid UB deltar i NM for ungdomsbedrifter, og er påmeldt i kategoriene Beste markedsføring og Beste kundeopplevelse på nett.
  • Mikro Munch Edvard Munch bilde

    MikroMunch UB, Edvard Munch vgs

    MikroMunch UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020, og er nominert i Innovasjonsprisen og Beste kundeopplevelse på nett - i samarbeid med Visma.
  • Bestemorsarv UB Nord Osterdal Innlandet

    Bestemors arv UB, Nord-Østerdal vgs

    Bestemors arv UB deltar i NM i Ungdomsbedrift 2020 og er nominert i Beste HR-bedrift og Beste regnskap.
  • Aurora UB Hammerfest vgs

    Aurora UB - Hammerfest vgs.

    Aurora UB deltar i NM for ungdomsbedrifter, og er påmeldt i kategorien Beste regnskap.
  • Pa Kroken UB bilde

    På Kroken UB - Stryn vgs

    På Kroken UB deltek på NM for ungdomsbedrifter 2020 og er nominert i kategoriane: "Beste Ungdomsbedrift", "Beste forretningsplan" og "Størst verdiskapingspotensiale"