Jury

Jury under Fylkesmesterskap ungdomsbedrifter 2022

Under fylkesmesterskapet for ungdomsbedrifter er det godt over 60 representanter fra arbeids- og næringsliv som deltar som jury i de ulike konkurransene. Juryen vurderer konkurransebidragene, pitcher og annet materiell etter de samme konkurransekriteriene som elever og lærere har fått utdelt.

FMUB m filter jury

Gunnar Knudsen prisen - Beste innovasjon

Jurybilder kopi 16

Simen Walmann

Stilling: Markedssjef og Kommersiell leder
Bedrift: Kragerø Resort

Jurybilder

Thor Bjørn Omnes

Stilling: Markedssjef
Bedrift: Skagerak Energi

Jurybilder kopi 4

Joakim Hines Bredahl

Stilling: Kundeansvarlig
Bedrift: Startup & Growth – Nordea

Jurybilder

Harald Hasleberg

Stilling: Førstelektor
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge


Beste Forretningsplan/modell

Jurybilder kopi 9

Merete Mathisen

Stilling: Kundeansvarlig Vestfold Bedrift
Bedrift: DNB Bank ASA

Jurybilder

Torunn Stavra Johansen

Stilling: Kommunikasjonssjef
Bedrift: R8 Property ASA

Jurybilder kopi 2

Tor Erik Baksås

Stilling: Statsautorisert revisor og partner
Bedrift: Ernst&Young AS

Jurybilder

Kristin Berntzen

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder

Line Walin

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge


Beste Markedsføring

Jurybilder kopi 21

Jan Erling Kvisvik

Stilling: Markedssjef
Bedrift: Larviksbanken

Jurybilder kopi

Jan Kvalheim

Stilling: Markedssjef
Bedrift: InterPadel

Jurybilder kopi 14

Marianne Bergius

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder kopi

Ingrid Tveiten

Stilling: Markedsansvarlig
Bedrift: PsyktSterk SB

Jurybilder 1

Caroline Knudsen

Stilling: HR og fagansvarlig
Bedrift: PsyktSterk SB


Bærekraftsprisen

Jurybilder kopi 8

Solveig Prestegard

Stilling: Rådgiver
Bedrift: Vestfold og Telemark fylkeskommune.

Jurybilder kopi 3

Linn Johnsen

Stilling: Rådgiver
Bedrift: Vestfold og Telemark fylkeskommune.

Jurybilder kopi 6

Helene Mathisen

Stilling: Miljørådgiver
Bedrift: NOHA

Jurybilder kopi

Sondre Stave

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder kopi 20

Olav Kjetilstad

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge


Beste Yrkesfaglige ungdomsbedrift

Jurybilder kopi 18

Mette Kvale

Stilling: Leder utvalg for utdanning og kompetanse
Bedrift: Vestfold og Telemark Fylkeskommune

Jurybilder kopi 27

Tor Martin Aabol

Stilling: Teknisksjef
Bedrift: Volmax

Jurybilder 1

Kristina Rabe

Stilling: Seksjonsleder fag- og yrkesopplæring
Bedrift: Vestfold og Telemark fylkeskommune

Jurybilder

Tina Svendsen-Hammer

Stilling: Daglig leder
Bedrift: VGO Sentralen


Beste HR-bedrift

Jurybilder

Ingebjørg Bakaas

Stilling: Konsulent
Bedrift: I.baksaas

Jurybilder

Christine Rise

Stilling: Organisasjonsmedarbeider
Bedrift: LO Vestfold og Telemark

Jurybilder kopi 19

Jørgen Aakervik

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder kopi 2

Anita Johnsen

Stilling: Avdelingsleder SmartAccounting
Bedrift: Azets


Beste Tjeneste

Jurybilder

Pål Reinert Bredvei

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Adminkit

Jurybilder

Nuno Marques

Stilling: Varaordfører
Bedrift: Notodden kommune

Jurybilder

Mats Holthe

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder

Tone Allum

Stilling: Styreleder
Bedrift: Ungt Entreprenørskap Vestfold og Telemark


Beste salgsteam

Jurybilder kopi 11

Benedicte Eian Iversen

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Gründeriet

Jurybilder kopi 3

Ane Krog Pedersen

Stilling: Salgssjef
Bedrift: Kragerø Resort

Jurybilder

Gunn Kilen Auestad

Stilling: Salgssjef
Bedrift: Kragerø Resort

Jurybilder

Jan Roger Henriksen

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Bayer Street

Jurybilder kopi 2

Tone Børsting

Stilling: CEO/Daglig leder
Bedrift: SalesClub AS

Jurybilder kopi

Chris Aron Wabø

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Renoma AS

Jurybilder

Anna Wenche Karlsoon

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Focus Together AS

Jurybilder

Sondre Stave

Stilling: Student
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge


Beste samarbeid med næringslivet

Jurybilder kopi 15

Martine Øverland

Stilling: Faglig Ungdomssekretær
Bedrift: LO Vestfold og Telemark

Jurybilder

Helle Stabel

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Gründernettverket

Jurybilder

Tone Allum

Stilling: Styreleder
Bedrift: Ungt Entreprenørskap Vestfold og Telemark

Jurybilder kopi

Merete Østerud

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Start Vestfold


Beste Ungdomsbedrift

Jurybilder kopi

Kenneth Sjåvåg

Stilling: Privatøkonom
Bedrift: Sparebanken Sør

Jurybilder kopi 3

Tine Stange

Stilling: Rådgiver
Bedrift: Sparebanken Sør

Jurybilder kopi

Ida Zöi Salvesen

Stilling: Finansiell rådgiver
Bedrift: Sparebanken Sør

Jurybilder kopi 2

Linda Sørheim

Stilling: Kunderådgiver
Bedrift: Sparebanken Sør

Jurybilder

Runar Gundersen

Stilling: Rådgiver, Institutt for økonomi og IT
Bedrift: Universitetet i Sørøst- Norge

Jurybilder 2

Bård Strandheim

Stilling: Daglig leder
Bedrift: Green Industry Cluster

Jurybilder kopi 12

Rudi Carlsen

Stilling:
Bedrift: Sopra Steria

Jurybilder kopi 10

Ole Henrik Olsen

Stilling: Organisasjonsmedarbeider
Bedrift: LO Vestfold og Telemark

Jurybilder 1 kopi

Jonathan Hall

Stilling: Næringssjef
Bedrift: Færder kommune

Jurybilder kopi 5

Harald Olsen

Stilling: Regionestleder
Bedrift: LO Vestfold og Telemark