Fysiske intervjuer

Den 15.mars på Hjertnes kulturhus har vi fire kategorier som skal juryeres.

Beste HR-bedrift

TIDSPUNKTNAVN UBSKOLETIDSPUNKTNAVN UBSKOLE
12:05Kitch&sSwitchUBThor Heyerdahl videregående skole 12:05Pop Lock UBSandefjord videregående skole
12:17Flyt UBSandefjord videregående skole 12:17Drittsekk UBSandefjord videregående skole
12:29Antisplash UBSandefjord videregående skole 12:29Spinx UBSandefjord videregående skole
12:41Loop UBSandefjord videregående skole 12:41UNGhelseUBSandefjord videregående skole
12:53Papilio UBSkien videregående skole 12:53Wake UP UBNøtterøy videregående skole
13:05Reflect UBSandefjord videregående skole 13:05

Beste Tjeneste

TIDSPUNKTNAVN UBSKOLETIDSPUNKTNAVN UBSKOLE
12:05Memento UBHjalmar Johansen videregående skole 12:05BæreKraft UBSandefjord videregående skole
12:17Bingo UBVest-Telemark videregående skole 12:17Ungjobb UBSkien videregående skole
12:29De gode hjelperne UBNome videregående skole 12:29Thornbush UBNøtterøy videregående skole
12:41Synli UB Hjalmar Johansen videregående skole 12:41Astra Creative UBHjalmar Johansen videregående skole

Beste Ungdomsbedrift i Vestfold og Telemark

TIDSSKJEMA BESTE UNGDOMSBEDRIFT(GRUPPE 1)TIDSSKJEMA BESTE UNGDOMSBEDRIFT(GRUPPE 2)
TIDSPUNKTNAVN UBSKOLETIDSPUNKTNAVN UBSKOLE
11:53KruttUngene UBSkien videregående skole11:53Perch UBPorsgrunn videregående skole
12:05F.E.T.A UBSandefjord videregående skole12:05Wake UP UBNøtterøy videregående skole
12:17Fjell UBNøtterøy videregådende skole 12:17HotCase UBNøtterøy videregående skole
12:29Papilio UBSkien videregående skole 12:29Montleve UB Skien videregående skole
12:41Beniffy UBNøtterøy videregådende skole 12:41New life UBNøtterøy videregående skole
12:53Blue Light UBBamble videregående skole 12:53Jord til Bord UBSandefjord videregående skole
13:05Kitch&Switch UBThor Heyerdahl videregående skole 13:05Trakterne UBSkien videregående skole
13:17Dyrehuset UB Nome videregående skole 13:17Oppdragsentralen UB Sandefjord videregående skole
13:29Meraki UB Nøtterøy videregådende skole
TIDSSKJEMA BESTE UNGDOMSBEDRIFT(GRUPPE 4) TIDSSKJEMA BESTE UNGDOMSBEDRIFT(GRUPPE 3)
TIDSPUNKTNAVN UBSKOLETIDSPUNKTNAVN UBSKOLE
11:53Termo UBBamble videregående skole 11:53Loop UBSandefjord videregående skole
12:05Bål På Box UBThor Heyerdahl videregående skole 12:05Reflect UBSandefjord videregående skole
12:17Astra Creative UBHjalmar Johansen videregående skole 12:17Phone Swap UBThor Heyerdahl videregående skole
12:29Synli UBHjalmar Johansen videregående skole 12:29Flyt UBSandefjord videregående skole
12:41Ungjobb UBSkien videregående skole12:41Pelskling UBMelsom videregående skole
12:53Easy UBNøtterøy videregådende skole 12:53Drive TO OG UBFærder videregående skole
13:05Kjølebag UBSandefjord videregående skole13:05Together UB Skien videregående skole
13:17Green UB Nøtterøy videregådende skole 13:17Paradi UB Nøtterøy videregående skole