Til hovedinnhold

Studentbedrift

Kontaktinfo UE-ansatte

Vemundruud

Vemund Ruud

vemund@ue.no

95121336

UE Agder

Tilbud på følgende skoler: Universitetet i Agder

Ingerelin

Inger Elin Nes Hjelle

inger.elin.nes.hjelle@ue.no

97178941

UE Innlandet

Tilbud på følgende skoler: Høgskolen i Innlandet

Lovisealmklov

Lovise Almklov

Lovise.almklov@ue.no

45266018

UE Møre og Romsdal

Tilbud på følgende skoler: Høgskolen i Volda og NTNU Ålesund

Rebekka 2

Rebekka de Leon

rebekka.deleon@ue.no

93433032

UE Oslo

Tilbud på følgende skoler: Fagskolen Kristiania, Fagskolen Oslo, HH BI, Høyskolen Kristiania, NIH, OsloMet

Janerik

Jan Erik Jacobsen

jan.erik@ue.no

97098680

UE Rogaland

Tilbud på følgende skoler:

Hegesolhaug

Hege Solhaug

hege.solhaug@ue.no

9944010

UE Rogaland

Tilbud på følgende skoler:

DSC05982

Linda Skjelbred

linda.skjelbred@ue.no

97680913

UE Vestfold og Telemark

Tilbud på følgende skoler: Universitetet i Sørøst-Norge

Eivindhusabo

Eivind Husabø

eivind.husabo@ue.no

41530660

UE Vestland

Tilbud på følgende skoler: HVL, Høyskolen Kristiania, HH-BI, Fagskulen Sogn og Fjordane

Ingridlund

Ingrid Lund

ingrid.lund@ue.no

98624686

UE Viken, region Akershus

Tilbud på følgende skoler: NMBU

Erlendeggen

Erlend Eggen

erlend.eggen@ue.no

97729867

UE Viken, region Buskerud

Tilbud på følgende skoler: Norsk Reiselivsfagskole, USN Kongsberg

Ildrijorgensen

Ildri Jørgensen

Ildri@ue.no

98469538

UE Troms og Finnmark

Tilbud på følgende skoler: UiT campus Harstad

Mihaela

Mihaela Tabacuru

mihaela.tabacaru@ue.no

41855830

UE Norge

Fagansvarlig nasjonalt