Jurymedlemmer

33826313118 08eb3c8bb7 z

UE Alumnis lederskapspris

  • Carl Ruge
  • Freid Gunnulfsen
  • Sandra Abrahamsen
  • Stian Weiseth

Beste samarbeid med næringslivet med NHO

  • Aina Helen Bredesen - NHO
  • Carl Michelet - Enter Card
  • Hanne Skogen - Innovasjon Norge
  • Hilde Johansen - Finans Norge
  • Robert Straumann - Virke
  • Roy Steffensen - Stortingsrepresentant
  • Tord Hauge - NHO
  • Tønnes Anda - Enter Card

Beste forretningsplan

  • Jesper Foss - Sparebank 1 Østlandet
  • Kenneth Sjåvag - Sparebanken Sør
  • Lill D. Larsen - Econa
  • Margret Hagerup - Stortingsrepresentant
  • Sidsel Sodefjed Jørgensen - DNB
  • Stine Røen - Gjøvik Kommune
  • Thomas Allan Nygaard - Sparebank 1

Beste markedsføring

  • Anders Berg-Hansen - Statkraft
  • Julie Wentzel Frøland - WWF
  • Kristian Norheim - Skagerak Energi
  • Rikke Solberg - Norges Innsamlingsråd
  • Thea Wiig - Forskningsparken
  • Wenche Warner - Forskningsrådet

Beste kundeopplevelse på nett i samarbeid med Visma

  • André Lauvland - Visma
  • Frederik Mohn - Visma
  • Henrik Horn - Visma
  • Jakob Fleiner - Visma
  • Sander Åndal - Visma
  • Turi Merethe Sørensen - Visma

Beste yrkesfaglige bedrift

  • Arvid Ellingsen - LO
  • Bente Søgaard - YS
  • Bjarne Lagesen - Ungdomsleder LO
  • Heidi Tveide - Mesterbrevordningen
  • Marit Knutsdatter Strand - Stortingsrepresentant
  • Thomas Volden - KS

Beste sosiale entreprenør

  • Anita Christensen - Prospera
  • Heidi Aabrekk - Intempo
  • Karoline Saastad - WAID
  • Kristin Holdø Hansen Oishi - REWIRED for Sustainability
  • Mali Forren - Sandwich Brothers

Bærekraftprisen i samarbeid med Storebrand

  • Britt Nilsen - Schibsted
  • Camilla Gramstad - Elkjøp
  • Frode Kristensen - FN Sambandet
  • Marcus Bruns - Storebrand
  • Mari Kristin Martinsen - Handelens Miljøfond
  • Mats Mauer Pettersen - Norsk Gjenvinning
  • Yngvill Ofstad - Bergans
  • Karin Greve-Isdahl - Storebrand

Innovasjonsprisen i samarbeid med Virke

  • Bjørn Erik Reinseth - Forskningsparken
  • Elizabeth Palmgren - Atea
  • Hedvig Bengston - Patentstyret
  • Jeanett Sandmo - Innovasjon Norge
  • Kim Wikan Barth - Gjensidige
  • Kjell-André Steffensen - Attensi
  • Kristin Steien Bratlie - Virke
  • Victoria Bjørnskau Willms - Citibank

Størst verdiskapingspotensial i samarbeid med Ferd

  • Eli Grøntoft Dybdahl - Inn på tunet
  • Jannike Myklestad - Ferd
  • Malene Manheim - Ferd
  • Mariua Therkelsen - Ferd
  • Merete Haugli - Brav
  • Sverre Steensen - VilBidra

Beste HR-bedrift i samarbeid med Manpower

  • Lise Hagen Rebbestad - Manpower
  • Lisbeth Fallet - Manpower
  • Pia Helene Myrvold - Jefferson Wells
  • Kjersti Jargvoll - Fremtind
  • Tonje Johannessen Wist - Arcus-Gruppen
  • Christin Kolden - ROAF

Beste regnskap i samarbeid med Spleiselaget

  • Anne Lise Noren - Skattetaten
  • Gunn-Kari Jermstad Haugbotn - Økonomiforbundet
  • Marie Barvik - Skattetaten
  • Signe Haaknes - Revisorforening
  • Jan Arild Steen - Regnskap Norge

Jord-fjord-bord

  • Elisabeth Skjegstad - Opplysningskontoret frukt og grønt
  • Emilie Enger Mehl - Stortingsrepresentant (SP)
  • Marte Gustad Iversen - Norsk Bondelaget
  • Solveig Lygre - Baker konditor
  • Tore Trangmyr - ASKO Servering
  • Tor-Johan Burvald-Nyoll - Landbruks- og matdepartementet
  • Trude Nordli - Sjømat Norge

Beste Ungdomsbedrift

  • Børre Lobekk - Nordic Steel
  • Kari Ann Nygård - Brønnøysundregistrene
  • Karoline Løvall - NHO
  • Marit Fulland Danielsen - Utdanningsforbundet
  • Ole Petter Hansæl - Energiplus
  • Rune Jørgensen - Regionrådet for Fjellregionen
  • Mona Helen Vikøyr - Sparebanken Vest
  • Lars Strøm Prestvik - Kommunalbanken