Deltagere

Deltagere NM UB

Ungdomsbedriftene som deltar har sin egen landingsside på ue.no hvor du kan lese hva de gjør, finne kontaktinformasjon, se bilder etc. - kall det gjerne bedriftenes utstillingsvindu. Bruk litt tid på å klikke deg inn på de ulike sidene og se hva bedriftene gjør, vi lover at du blir imponert! Alle bedriftene ligger på ue.no/historier, her kan du segmentere på fylke. Er det en spesiell bedrift du ser etter kan du bruke søkefeltet øverst. Ellers er det en liste under med lenke til hver enkelt bedrift.

Agder

Samly UB, Dahlske videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/samly-ub-dahlske-videregaende-skole

Futatabi UB,
Drottningborg videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/futatabi-ub

JustInCase UB,
Drottningborg videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/justincase-ub-drottningborg-videregaende-skole

Phoenix UB,
Drottningborg videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/phoenix-ub-drottningborg-videregaende-skole

NoPlastic UB, Flekkefjord videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/noplastic-ub-flekkefjord-videregaende-skole

UB Kokkos,
Flekkefjord videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/ub-kokkos-flekkefjord-videregaende-skole

CleanSeas UB, Kristiansand Katedralskole Gimle, https://www.ue.no/agder/historier/cleanseas-ub-kristiansand-katedralskole-gimle/

Grønn Kaffe UB, Kristiansand Katedralskole Gimle, https://www.ue.no/agder/historier/gronn-kaffe-kristiansand-katedralskole-gimle/

HookProtect UB, Kristiansand Katedralskole Gimle, https://www.ue.no/agder/historier/hookprotect-ub-kristiansand-katedralskole-gimle/

Next Level UB, Kristiansand Katedralskole Gimle, https://www.ue.no/agder/historier/next-level-ub-kristiansand-katedralskole-gimle

Pretty Woman UB, Kristiansand Katedralskole Gimle, https://www.ue.no/agder/historier/pretty-woman-ub-kristiansand-katedralskole-gimle/

Mersmak UB, KVS-Lyngdal, https://www.ue.no/agder/historier/mersmak-ub-kvs-lyngdal

Vegårshei Rondt UB, Risør videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/vegarshei-rondt-ub-risor-videregaende-skole

UMERKE UB, Tvedestrand videregående skole, https://www.ue.no/agder/historier/umerke-ub-tvedestrand-videregaende-skole


Innlandet

Vinway Fashion, Gjøvik Videregående, https://www.ue.no/innlandet/historier/vinway-fashion-gjovik-vgs

Abasto UB,
Gjøvik Videregående Skole, https://www.ue.no/innlandet/historier/abasto-ub-gjovik-vgs

FastPark UB,
Gjøvik Videregående Skole, https://www.ue.no/innlandet/historier/fastpark-ub-gjovik-vgs

Naturlig Glød UB, Gjøvik videregående skole, https://www.ue.no/innlandet/historier/naturlig-glod-ub-gjovik-vgs

Ong Media UB, Hamar katedralskole, https://www.ue.no/innlandet/historier/ong-media-ub-hamar-katedralskole

Perling UB, Hamar Katedralskole, https://www.ue.no/innlandet/historier/perling-ub-hamar-katedralskole

Dog Security UB, Jønsberg VGS, https://www.ue.no/innlandet/historier/dog-security-ub-jonsberg-vgs

Hakka Møkk UB, Jønsberg VGS, https://www.ue.no/innlandet/historier/hakka-mokk-ub-jonsberg-vgs

Litt Ta Hårt UB, Jønsberg VGS, https://www.ue.no/innlandet/historier/litt-ta-hart-ub-jonsberg-vgs

Godbæra UB, Jønsberg vgs, https://www.ue.no/innlandet/historier/godbaera-ub-jonsberg-vgs

Fjellgodt UB, Nord-Gudbrandsdal viaregåande skule avd. Otta, https://www.ue.no/innlandet/historier/fjellgodt-ub-nord-gudbrandsdal-vgs

Royal UB,
Nord-Østerdal videregående skole, https://www.ue.no/innlandet/historier/royal-ub-nord-osterdal-vgs

Vinyl UB,
Nord-Østerdal videregående skole, https://www.ue.no/innlandet/historier/vinyl-ub-nord-osterdal-vgs

MineMinner.UB,
Skarnes VGS, https://www.ue.no/innlandet/historier/mineminner-ub-skarnes-vgs/

Prosjekt Hverdagsglede, Skarnes vgs., https://www.ue.no/innlandet/historier/prosjekt-hverdagsgleder-ub-skarnes-vgs/

VillVallers UB, Valdres vidaregåande skule, https://www.ue.no/innlandet/historier/villvallers-ub-valdres-vgs

Lysglimt UB,
Vinstra videregåande skule, https://www.ue.no/innlandet/historier/lysglimt-ub-vinstra-vgs



Nordland

Lofoten Ferskfisk UB, Aust-Lofoten VGS, https://www.ue.no/nordland/historier/lofoten-fersk-fisk-ub

Sosialgjengen UB
, Aust-lofoten VGS, https://www.ue.no/nordland/historier/sosialgjengen-ub@

Lofoten Badebomber UB, Austlofoten Videregående Skole, https://www.ue.no/nordland/historier/lofoten-badebomber-ub/

Blå UB, Brønnøysund videregående skole, https://www.ue.no/nordland/historier/bla-ub-bronnoysund-videregaende-skole

Cor meum UB, Hadsel VGS avd. Stokmarknes, https://www.ue.no/nordland/historier/cor-meum-ub

Mjølner UB, Hadsel Vgs avd. Stokmarknes, https://www.ue.no/nordland/historier/mjolner-ub/

UB Krute Godt,
Mosjøen vgs avd. Kippermoen, https://www.ue.no/nordland/historier/ub-krute-godt

Rollerz UB, Vest-Lofoten videregående skole, https://www.ue.no/nordland/historier/rollerz-ub


Oslo

REdobs, Edvard Munch vgs, https://www.ue.no/oslo/historier/redobs-ub-edvard-munch-vgs

Atlas Computers UB, Elvebakken VGS, https://www.ue.no/oslo/historier/atlas-computers-ub-elvebakken-vgs

Ungdom for Ungdom UB, F21, https://www.ue.no/oslo/historier/ungdom-for-ungdom-ub-fyrstikkalleen-vgs

Workey UB, Foss vgs, https://www.ue.no/oslo/historier/ungdom-for-ungdom-ub-fyrstikkalleen-vgs-1

Løkkastrikk UB, Foss Videregående skole, https://www.ue.no/oslo/historier/lokkastrikk-ub-foss-vgs

ReCycledTraining UB, Kongshavn VGS, https://www.ue.no/oslo/historier/recycledtraining-ub-kongshavn-vgs

Embrace UB, Kongshavn Videregående Skole, https://www.ue.no/oslo/historier/embrace-ub-kongshavn-vgs

God-Som-Ny UB,
Kongshavn Videregående Skole, https://www.ue.no/oslo/historier/god-som-ny-ub-konghsvan-vgs

Orso Polare UB,
Kongshavn videregående skole, https://www.ue.no/oslo/historier/orso-polare-ub-kongshavn-vgs

TEKXPEIL UB,
Kuben Videregående Skole, https://www.ue.no/oslo/historier/tekxpeil-ub-kuben-vgs

Alt blir bra UB,
Lambertseter vgs, https://www.ue.no/oslo/historier/alt-blir-bra-ub-lambertseter-vgs

Winter Box UB,
Lambertseter Videregående Skole, https://www.ue.no/oslo/historier/winter-box-ub-lambertseter-vgs

Miljøforsvaret UB
, Nydalen videregående skole, https://www.ue.no/oslo/historier/miljoforsvaret-ub-nydalen-vgs

BreadHead UB
, Ullern VGS, https://www.ue.no/oslo/historier/breadhead-ub-ullern-vgs

PUST UB,
Ullern videregående skole, https://www.ue.no/oslo/historier/pust-ub-ullern-vgs

UngHjelp UB, Ullern Videregående Skole, https://www.ue.no/oslo/historier/unghjelp-ub-ullern-vgs/

Pressium UB,
Ullern videregående skole, https://www.ue.no/oslo/historier/pressium-ub-ullern-vgs/



Troms og Finnmark

BærBar UB, Heggen VGS, https://www.ue.no/troms/historier/baerbar-ub-fra-heggen-videregaende-skole/

Aktiv sammen UB, Alta Videregåendesskole, https://www.ue.no/troms/historier/aktiv-sammen-ub-fra-alta-vgs

Discgolf UB,
Båtsfjord Private Videregående Skole, https://www.ue.no/troms/historier/discgolf-ub-fra-batsfjord-private-vgs

Sikker Trafikk UB
, Hammerfest videregående skole, https://www.ue.no/troms/historier/sikker-trafikk-ub-fra-hammerfest-vgs

Hele Norge Deler UB, Hammerfest Videregående skole, https://www.ue.no/troms/historier/hele-norge-deler-ub-fra-hammerfest-vgs

Filtora UB, Heggen VGS, https://www.ue.no/troms/historier/filtora-ub-fra-heggen-videregaende-skole/

UnderPressure UB, Heggen Videregående Skole, https://www.ue.no/troms/historier/underpressure-ub-fra-heggen-videregaende-skole/

ReBurn UB, Kirkenes VGS, https://www.ue.no/troms/historier/reburn-ub-fra-kirkenes-vgs

LUR UB,
Nordkjosbotn Videregående Skole, https://www.ue.no/troms/historier/lur-ub-fra-nordkjosbotn-videregaende-skole/

Krutong UB,
Norges Toppidrettsgymnas avd. Tromsø, https://www.ue.no/troms/historier/krutong-ub-fra-norges-toppidrettsgymnas-i-tromso

Fit2Go UB, Norges Toppidrettsgymnas Tromsø, https://www.ue.no/troms/historier/fit2go-ub-fra-norges-toppidrettsgymnas-i-troms

Gisund somutions ub, Senja vgs avd gibostad, https://www.ue.no/troms/historier/gisund-solutions-ub-senja-videregaende-skole

Senja Skogshøns ub, Senja vgs avd. Gibostad, https://www.ue.no/troms/historier/senja-skogshons-ub-fra-senja-videregaende-skole

Knekkis med tang & tare Ub,
Senja VGS, AVD Gibostad, https://www.ue.no/troms/historier/knekkis-med-tang-tare-ub-fra-senja-videregaende-skole

Chips UB, Vardø videregående skole, https://www.ue.no/troms/historier/chips-ub-fra-vardo-vgs


Trøndelag

AfterTime UB, Gauldal Videregående skole, https://www.ue.no/trondelag/historier/aftertime-ub-gauldal-videregaende-skole

BtnLearn UB,
Kristen Videregående Skole Trøndelag, https://www.ue.no/trondelag/historier/btnlearn-ub-kristen-videregaende-skole-trondelag

FindMyBike UB, Kristen videregående skole Trøndelag, https://www.ue.no/trondelag/historier/findmybike-u

Road Rescue UB, Kristen Videregående skole Trøndelag, https://www.ue.no/trondelag/historier/road-rescue-ub-kristen-videregaende-skole-trondelag

Safe Charging UB, Kristen Videregående Skole Trøndelag, https://www.ue.no/trondelag/historier/safecharging-ub-kristen-videregaende-skole-trondelag

Shareity UB, Kristen videregående skole Trøndelag, https://www.ue.no/trondelag/historier/shareity-ub-kristen-videregaende-skole-trondelag/

Gulljuice UB,
Mære Landbruksskole, https://www.ue.no/trondelag/historier/gulljuice-ub-maere-landbruksskole

Rolling Goats UB, Mære Landbruksskole, https://www.ue.no/trondelag/historier/rolling-goats-ub-maere-landbruksskole

Epleskrell UB, Røros vgs, https://www.ue.no/trondelag/historier/epleskrell-ub-roros-videregaende-skole

Cycle UB, Thora Storm vgs, https://www.ue.no/trondelag/historier/cycle-ub-thora-storm-videregaende-skole

Enlightening UB, Thora Storm VGS, https://www.ue.no/trondelag/historier/enlightening-ub-thora-storm-videregaende-skole

SafeBird UB,
Thora Storm vgs, https://www.ue.no/trondelag/historier/safebird-ub-thora-storm-videregaende-skole

Solarseek UB, Thora Storm vgs, https://www.ue.no/trondelag/historier/solarseek-ub-thora-storm-videregaende-skole/

Allservice UB, Verdal videregående skole, https://www.ue.no/trondelag/historier/allservice-ub-verdal-videregaende-skole



Vestland

BeeLight UB, Amalie Skram VGS, https://www.ue.no/vestland/historier/beelight-ub-amalie-skram-videregaende-skole-bergen/

Plantære UB, Amalie Skram vgs, https://www.ue.no/vestland/historier/plantaere-ub-amalie-skram-videregaende-skole-bergen

ScanMeg UB, Amalie Skram VGS, https://www.ue.no/vestland/historier/scanmeg-ub-amalie-skram-videregaende-skole-bergen/

Behold UB, Amalie Skram videregående skole, https://www.ue.no/vestland/historier/behold-ub-amalie-skram-videregaende-skole-bergen

Cozy Vintage UB, Amalie Skram Videregående Skole, https://www.ue.no/vestland/historier/cozy-vintage-ub-amalie-skram-videregaende-skole-bergen

Handygjengen.ub, Eid vidaregåande skule, https://www.ue.no/vestland/historier/handygjengen-ub-eid-vidaregaande-skule



Fjorden Gourmet, Fusa Vidergående, https://www.ue.no/vestland/historier/fjorden-gourmet-ub-fusa-videregaende-skole-bergen

Mo2 UB, Mo og Øyrane vidaregåande skule, avdeling Mo, https://www.ue.no/vestland/historier/mo2-ub-mo-og-oyrane-vidaregaande-skule-forde

Grønn Fangst UB, Nordahl Grieg vgs, https://www.ue.no/vestland/historier/gronn-fangst-ub-nordahl-grieg-videregaende-skole-bergen

Wage studios, Nordahl Grieg vgs, https://www.ue.no/vestland/historier/waage-studios-ub-nordahl-grieg-videregaende-skole-bergen

Elle UB, Nordahl Grieg Videregående Skole, https://www.ue.no/vestland/historier/elle-ub-nordahl-grieg-videregaende-skole-bergen

Swit ub, Nordahl Grieg Videregående skole, https://www.ue.no/vestland/historier/swit-ub-nordahl-grieg-videregaende-skole-bergen

Greener Paint UB, Stryn VGS, https://www.ue.no/vestland/historier/greener-paint-ub-stryn-vidaregaande-skule

Aman UB, Årdal skole, https://www.ue.no/vestland/historier/aman-ub-ardal-vidaregaande-skule

SitSmart, Årdal Videregåande skule, https://www.ue.no/vestland/historier/sitsmart-ub-ardal-vidaregaande-skule




Viken - Østfold

ELfix.ub, Askim videregåendeskole, https://www.ue.no/viken/historier/elfix-ub-askim-videregaende-skole

Easy Store UB, Frederik II, https://www.ue.no/viken/historier/easy-store-ub-frederik-ii-videregaende-skole-1

Ungdomsbedriften SunPearlUV,
Frederik II VGS, https://www.ue.no/viken/historier/sunpearluv-ub-frederik-ii-videregaende-skole

StickSolutions UB, Frederik II videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/sticksolutions-ub-frederik-ii-videregaende-skole

Day-Tek UB, Glemmen videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/day-tek-ub-glemmen-videregaende-skole

Glemmen WebLøsninger UB,
Glemmen Videregående Skole, https://www.ue.no/viken/historier/glemmen-weblosninger-ub-glemmen-videregaende-skole

ANTIBAND UB, Halden videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/antiband-ub-halden-videregaende-skole

Datafix UB, Halden videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/datafix-ub-halden-videregaende-skole

Turkongen UB, Halden Videregåendeskole, https://www.ue.no/viken/historier/turkongen-ub-halden-videregaende-skole

SmartTrekk, Hans Nielsen Hauge, https://www.ue.no/viken/historier/smart-trekk-ub-hans-nielsen-hauge-videregaende-skole

Historiske Knuter, St.olav vgs, https://www.ue.no/viken/historier/historiske-knuter-ub-st-olav-videregaende-skole

Lunch Fresh.UB, St.Olav videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/lunch-fresh-ub-st-olav-videregaende-skole

HDG UB, Tomb vgs, https://www.ue.no/viken/historier/hdg-ub-tomb-videregaende-skole

RBM UB, Tomb VGS, https://www.ue.no/viken/historier/rbm-ub-tomb-videregaende-skole

PVS UB, Tomb VGs, https://www.ue.no/viken/historier/pvs-ub-tomb-videregaende-skole

Klart til mat UB, Tomb videregående skole, https://www.ue.no/viken/historier/klart-til-mat-ub-tomb-videregaende-skole