Bordplassering

Bordplassering under Festmiddag med premieutdeling, Thon Hotell Storo klokken 19.30. Vors og uformell mingling fra 18.30.
Alle studenter i samme studentbedrift sitter ved samme bord.

Bord 1

Ergomo SB, OsloMet
Livetliksom SB, USN Notodden

Gunnar Tranvåg, USN Notodden
Per Anders Frivold, Jefferson Wells
Siv Elin Dammen, UE

Bord 2

Vinkelen SB, NMBU
Marine Spark SB, UiT

Mette Ravn Midtgård, UiT
Christian Scheen, Skanska
Sigurd Lunde, UE

Bord 3

Arctech Robotics SB, OsloMet
Ellen Sethov, OsloMet
Tord Hauge, NHO
Ildri Jørgensen, UE
Trine Haugaard, UE

Bord 4

Pokus SB, Høgskolen i Østfold
Pling SB, OsloMet

Harald Hasleberg, USN Porsgrunn
Magnus Svensen, Oslo Analytic
Sigrid Høisveen Ulekleiv, DNB
Grete Nykkelmo, UE

Bord 5

Innotex SB, Fagskolen Kristiania
Eirin Horn Aspestrand, Kristiania
Tage Ringstad, Antler
Eva Camerer, Innovasjon Norge
Victoria Fiskebekk, Innovasjon Norge
Rebekka de Leon, UE

Bord 6

GUTTA GRUT SB, Høgskolen i Østfold
Eivind A. Leister, Høgskolen i Østfold
Agnes Lusti, SAP
Stanley Jacobsen, USN
Mia D.M. Haaland, UE

Bord 7

BotaniQ SB, USN Vestfold
Abel SB, Kristiania Bergen

David Coates, Kristiania Bergen
Frank Karlsen, USN Vestfold

Bord 8

Vibryr SB, USN Bø
Ulrik Mikkelsen, Manpower
Kristian Bogen, gjest
Trude Bogen, gjest
Ann-Iren Haugen, UE
Helge Gjørven, UE

Bord 9

DropTag SB, USN Porsgrunn
Gro Eri, USN Porsgrunn
Barbara Rebecca Mutonyi, Kristiania
Ann-Kristine Storsand, Manpowergroup
Hege Sætre, UE
Minna Melleri, JA Europe

Bord 10

CLAIM SB, NTNU Ålesund
ReSekken SB, USN Bø

Aslak Palmstrøm-Augestad, Aker BP
Hedda Eldøen, UE

Bord 11

Norsk reparasjonsindeks SB, Høgskolen i Østfold
Glenn Agung Hole, USN Porsgrunn
Øyvind Svare Lorentzen, Ferd
Sille Solberg, UE
Maalfrid Brath, styret i UEN

Bord 12

Actio SB, Høgskolen i Molde
Thom Jambak, styret i UEN
Anne Botslangen, Høgskolen i Molde
Delphine Costa, The Life Science Cluster
Stine Trebekk, UE
Lars Øyvind Baltzersen, UE

Bord 13

Mari, UE (teknikk)
Kjell Vidar, UE (teknikk)
Torild, UE (konferansier)
Mathias, UE (foto)
Marianne, UE ('kjøkken')
Hella, UE (Foto)
Lotta, UE (Foto)

Bord 14

SoundFence SB, NTNU Ålesund
Kristian Riksheim, NTNU Ålesund
Lise Våland Sund, NHO
Inger Elin Nes Hjelle, UE
Miranda Ørke, UE

Bord 15

Havfall SB, Nord Universitet
SoundShop SB, OsloMet

Tommy Clausen, Nord Universitet
Cathinka Wettergreen, Ferd
Nora Kristensen, UE

Bord 16

DigiDose SB, USN Porsgrunn
Fredrik Hansen, USN Porsgrunn
Linus Nilsson Johnsen, Gait AS
Veronica Ranheim, UE