Ansatte

Frank Norbeck

Frank Norbeck Daglig leder

E-post: Frank.Norbeck@ue.no
Mobil: 90 12 16 12
Pål Sverre Fikse

Pål Sverre Fikse Rådgiver grunnskole, avdeling Steinkjer

E-post: psf@ue.no
Mobil: 951 60 823
Ingjerd Skjefstad

Ingjerd Skjefstad Rådgiver grunnskole, avdeling Trondheim

E-post: ingjerd.skjefstad@ue.no
Mobil: 470 31 756
Marthe Strømsem

Marthe Strømsem Rådgiver VGS og høyere utdanning, avdeling Trøndelag Sør

E-post: marthe.stromsem@ue.no
Telefon: +47 48 15 57 10
Sara Kveli Skjervø

Sara Kveli Skjervø Rådgiver VGS og høyere utdanning, avdeling Trøndelag Nord

E-post: sara.kveli.skjervo@ue.no
Mobil: 917 90 265
Dea Fostad Klinkby

Dea Fostad Klinkby Rådgiver og merkantilt ansatt

E-post: Dea.klinkby@ue.no
Mobil: 40 22 72 95
Michael  Stilson

Michael  Stilson I permisjon. Rådgiver grunnskole, avdeling Trondheim

E-post: michael.stilson@ue.no
Mobil: 90552982
Regine  Berglund

Regine  Berglund Rådgiver grunnskole, avdeling Trondheim

E-post: regine.berglund@ue.no
Telefon: 99494585
Ola Rønning

Ola Rønning Rådgiver grunnskole, avdeling Trondheim

E-post: ola.ronning@ue.no
Mobil: 97729343
Sunniva Selnes

Sunniva Selnes Lærling, kontor- og administrasjon

E-post: sunniva.selnes@ue.no
Mobil: 93811120