Oversikt over alle vinnere på Fylkesmessa 2016

Trøndelag · 11 mars 2016

Oversikt over alle vinnere på Fylkesmessa 2016

Disse reiser til NM med gullbillett: Søppelpressa UB, Kortskjul UB, HidePark UB, InJob UB, SEVR UB, Trønderplast UB, Akvagutta UB, Tøninge Smie og handtverkarlag UB, Verdal historielag UB og Håmmar og spikar UB. Foto: Ungt Entreprenørskap Trøndelag

Beste Ungdomsbedrift i Sør-Trøndelag 

  1. HidePark UB, KVT
  2. InJOB UB, Thora Storm vgs
  3. Søppelpressa UB, Gauldal vgs

Beste Ungdomsbedrift i Nord-Trøndelag 

  1. Trønderplast UB, Mære Landbruksskole
  2. Akvagutta UB, Val vgs
  3. Tøninge smi og handtverkarlag UB, Mære Landbruksskole

Beste team

  1. Unwind UB, Byåsen vgs
  2. Sorted UB, Skjetlein vgs
  3. Skjetlein Rideskole, Skjetlein vgs

Beste markedsføring 

  1. KjøleskAPP UB (Thora storm vgs)
  2. Tett på Idretten UB (Røros vgs)
  3. Innherred Puter UB (Verdal vgs)

Beste kundeopplevelse på nett

  1. Customcase UB (KVT)
  2. Altera Media UB (Tiller vgs)
  3. Tett på idretten UB (Røros vgs)

Beste forretningsplan 

  1. Maendeleo UB (Thora storm)
  2. Aquatic UB (Thora storm)
  3. Hidepark UB (KVT)

Beste reklamefilm 

  1. KjøleskAPP UB (Thora storm vgs)
  2. Aquatic UB(Thora storm)
  3. Backyard UB (Steinkjer vgs)

Beste logo 

  1. Aquatic UB (Thora storm)
  2. In Case UB (Byåsen vgs)
  3. Skog og Landbrukspleie UB (Mære landbruksskole)

Beste Kulturbedrift

  1. Kortskjul UB (Røros vgs.)
  2. Tett på idretten UB (Røros vgs.)
  3. Lag i hæljen UB (Røros vgs.)

Innovasjonsprisen 

  1. Søppelpressa UB (Gauldal vgs)
  2. SeVR UB (Thora storm)
  3. Trønderplast UB (Mære landbruksskole)

Beste landbruks- eller fiskeribaserte produkt

  1. AkvaGutta UB (Val vgs)
  2. Trønderplast UB (Mære landbruksskole)
  3. Tøninge Smi og håndverkarlag (Mære landbruksskole)

Gastronomiprisen

  1. Gydas Glade Bakere (Øya vgs.)
  2. Bær'e Lekkert (Skjetlein vgs.)
  3. Råkost UB (Levanger vgs.)

Yrkesfaglige bedrift

  1. Søppelpressa UB (Gauldal vgs.)
  2. Håmmår og spikar (Leksvik vgs.)
  3. Bellezza UB (Steinkjer vgs.)

Beste sosiale entreprenør 

  1. SeVR UB (Thora Storm vgs.)
  2. JUVO UB (Byåsen vgs.)
  3. Ikke Vent UB (Melhus vgs.)

Beste utstilling 

  1. Verdal Historiebedrift UB (Verdal vgs.)
  2. Kortskjul UB (Røros vgs.)
  3. Skog og landskapspleie UB (Mære vgs.)

Beste selger

  1. Tor Martin Nordtømme (Verdal Historebedrift UB, Verdal vgs.)
  2. Vegard Stornes (Tøninge smi og håndtverkarlag UB, Inderøy vgs.)
  3. Maja Aune (InJob UB, Thora Storm vgs.)

Størst verdiskapingspotensial 

  1. HidePark UB (KVT)
  2. SeVR UB (Thora Storm vgs.)
  3. Søppelpressa UB (Gauldal vgs)

Beste regnskap

  1. Idrettsglimt UB (Røros vgs.)
  2. Kortskjul UB (Røros vgs.)
  3. Søppelpressa Ub (Gauldal vgs.)