Ansatte

Erlend Eggen

Erlend Eggen Daglig leder

E-post: erlend.eggen@ue.no
Mobil: +47 977 29 867
Mari Viko

Mari Viko Rådgiver grunnskole - Drammensregionen og Ringeriksregionen

E-post: mari.viko@ue.no
Mobil: +47 959 18 822
Daniel Hontvedt  Carlsen

Daniel Hontvedt  Carlsen Rådgiver, videregående skole

E-post: daniel.carlsen@ue.no
Mobil: 40094041
Erna Viken Holvik

Erna Viken Holvik Rådgiver grunnskole - Hallingdal

E-post: erna.holvik@hol.kommune.no
Mobil: +47 467 48 676
Trine Lind Vestli

Trine Lind Vestli Rådgiver (50%), Prosjekt "Gjør noe med det!"

E-post: trine.vestli@ue.no
Mobil: +47 47679717
Dea Haug Storaas

Dea Haug Storaas Rådgiver grunnskole, Kongsbergregionen og Midtfylket

E-post: dea.haug.storaas@ue.no
Mobil: 97199510