Fylkesmesterskap for Ungdomsbedrifter

Vestfold · 13.mars 2019

FYLKESMESSE FOR UNGDOMSBEDRIFTER 13. MARS

Fylkesmessen for Ungdomsbedrifter i Buskerud, Telemark og Vestfold arrangeres i Boligmappa, Larvik Arena onsdag 13. mars 2019.

Dette er den store møteplassen og salgs- og markedsførings arenaen for Ungdomsbedriftene i Vestfold.
Her vil det også være mange andre besøkende tilstede - fra skoler, offentlig virksomhet, privat næringsliv, politikere, media og mange flere. 

 Informasjon om fylkesmessen blir fortløpende lagt ut på denne nettsiden.

Fylkes mesterskapet starter med offisiell åpning kl. 0930 og avslutter kl. 1700

NB! Boligmappa Arena er åpen - og klar for rigging av utstillingene kl. 0730- Velkommen inn !

Mer info og detaljer om programmet kommer her fortløpende .....

Her kommer fortløpende og viktig informasjon til alle ungdomsbedrifter som er påmeldt i denne kategorien.
NB! Frist for å sende inn presentasjons materiell til PITCH er torsdag 7. mars kl. 2359-
og skal lastes opp HER :

Materiell til PITCH Beste UB https://ungent.sharefile.com/r-ree05e0ea62d4cefb

 

 

Påmeldingsfrist for deltakelse til fylkesmesterskapet er fredag 18. januar før kl. 2359 !

Påmelding HER : 

https://app.emarketeer.com/ext/form/entry.php?m=278574ae108982e4916fd1d831cd626fa24de1c&Origin=Direct 

Alle ungdoms bedrifter blir automatisk påmeldt i kategoriene:

4. Beste innovative produkt
6. Beste utstilling
7. Beste salgs- og servicebedrift 
Ingen krav om innsending av bidrag i disse kategoriene

I Øvrige kategorier skal det sendes inn bidrag, se info under fanen "konkurranse kriterier "

Info om linker til hvor bidragene skal sendes til kommer under fanen " innsending av bidrag "

Frist for innsending av bidrag er fredag 15. februar kl. 2359 !
HUSK: Å merke ALLE dokumentene med navn på kategori + navn på UB, før dere laster opp dokumentene......
eksempel:"Beste markedsføring Goodtimes UB "  
ALLE dokumenter skal lastes opp HER:

Beste markedsføring https://ungent.sharefile.com/r-r63a8e61b917416da
Beste forretningsplan https://ungent.sharefile.com/r-ra49ddbaa2ef4a069 
Beste reklamefilm https://ungent.sharefile.com/r-r0e9d5dc49af491bb 
   
   
Beste yrkesfaglige bedrift https://ungent.sharefile.com/r-r1f26b59f2234c74a
Beste IA- bedrift https://ungent.sharefile.com/r-r90dbc1647bf4ac68
Bærekraftprisen https://ungent.sharefile.com/r-r3b28ec65d0340348
Beste regnskap https://ungent.sharefile.com/r-r3b5e3abef9d4138a
Beste ungdomsbedrift https://ungent.sharefile.com/r-rd59b695855b4f8db 

Det er 11 konkurransekategorier, last ned dokument med konkurransekriteriene til høyre.
Alle ungdomsbedrifter er automatisk påmeldt i kategori 4,6,7. 

Flere av kategoriene krever innlevering av bidrag. Frist for dette er fredag 15. februar.
Informasjon om hvordan man laster opp bidrag kommer under fanen "innsending av bidrag"

Konkurranser 

Forhåndsjuryerte kategorier

1. Beste markedsføring 
2. Beste forretningsplan
3. Beste reklamefilm

 Konkurranser med deltakelse/utstilling

4. Beste innovative produkt, vare eller tjeneste 
5. Beste yrkesfaglige bedrift
6. Beste utstilling
7.Beste salgs- og servicebedrift
8.Beste IA-bedrift
9.Bærekraftprisen
10.Beste regnskap
11.Beste ungdomsbedrift