Vinnere under Fylkesmessa for ungdomsbedrifter 2019

Trøndelag · 14 mars 2019

Disse reiser til NM med gullbillett: Trøndersnadder UB, Quick Fence UB, MicroWash UB, Purity UB, Kjørepils UB, Noize UB, Autostrø UB, Trønddesign UB, HappyBike UB og AutoSteel UB

Disse reiser til NM med gullbillett: Trøndersnadder UB, Quick Fence UB, MicroWash UB, Purity UB, Kjørepils UB, Noize UB, Autostrø UB, Trønddesign UB, HappyBike UB og AutoSteel UB

Sparebank1 SMN sin pris for beste forretningsplan

  1. Microwash UB
  2. Livet Ut UB
  3. UNI Russ UB

Beste kundeopplevelse på nett

  1. Livet Ut UB
  2. TrøndDesign UB
  3. Trøndersnadder UB

Beste profilering                               

  1. TrøndDesign UB
  2. Livet Ut UB
  3. Få jobben gjort UB

BI-prisen for beste salgs- og servicebedrift                                    

  1. Trøndersnadder UB                   
  2. Få jobben gjort UB                    
  3. Kombo UB

G-Max Magnetens pris for beste utstilling                                              

  1. Få jobben gjort UB
  2. Havtrøflene UB                          
  3. Microwash UB

Beste gastronomiprodukt

  1. Trøndersnadder UB
  2. VerdiSvin UB
  3. SimaBrygg UB

NAVs pris for beste sosiale entreprenør                                       

  1. VRi UB                                          
  2. Purity UB                                      
  3. No Waste UB

Coromant-prisen for beste yrkesfaglige bedrift                                                 

  1. Autostrø UB                                
  2. Kombo UB
  3. Trøndersnadder UB

Beste samarbeid med næringslivet                                       

  1. Noize UB                                      
  2. Sikkert Beite UB                         
  3. Gutta Krutt UB

Storebrands bærekraftspris          

  1. Microwash UB                            
  2. Purity UB
  3. Noize UB

Proneo-prisen for mest innovative produkt                                               

  1. HappyBike UB                             
  2. AutoSteel UB                              
  3. VRi UB

T:Labs pris for største verdiskapningspotensial                

  1. Cartect UB                                   
  2. Noize UB                                      
  3. Kompræss UB  

Manpowers pris for beste team  

  1. HappyBike UB                             
  2. BeGreen UB
  3. Noize UB

Skatteetatens pris for beste regnskap                                             

  1. Trøndersnadder UB                   
  2. Microwash UB                            
  3. Få jobben gjort UB

Tindveds pris for beste kulturbedrift                                      

  1. Trøndersnadder UB                   
  2. VRi UB                                          
  3. Kjørepils UB 

Beste landbruk- eller fiskeribaserte produkt                                               

  1. Kjørepils UB                                
  2. Kompis UB                                   
  3. Autostrø UB

UE Almunis lederskapspris            

  1. Dina Flått, Microwash UB       
  2. Even-Andre Brensvik, Happy Bike UB                                                  
  3. Sunniva Selnes, VRi UB

Beste ungdomsbedrift, Nord         

  1. Quick Fence UB                          
  2. Bondem UB                                 
  3. VerdiSvin UB

Beste ungdomsbedrift, Sør           

  1. Trøndersnadder UB                   
  2. Purity UB
  3. Kjørepils UB

Disse reiser til NM:

Trøndersnadder UB

Quick Fence UB

MicroWash UB

Purity UB

Kjørepils UB

Noize UB

Autostrø UB

Trønddesign UB

HappyBike UB

AutoSteel UB