Vinnere Fylkesmessa 2017

Trøndelag · 4 april 2017

33679141925_89e3ac47ac_k

Disse reiser til NM med gullbillett: Birdsavers UB, Stickers UB, Eggcellent UB, Sakte men Sikkert UB, Tangspræll UB, Spre Glede UB, Fargekoden UB, Vision Media UB, Revy UB 2017 og Arbeidslaget UB. Foto: Andreas Buarø

Beste Ungdomsbedrift i Sør-Trøndelag 

  1. Birdsavers UB (KVT)
  2. inTouch UB (KVT)
  3. Eggcellent UB (Skjetlein vgs)

Beste Ungdomsbedrift i Nord-Trøndelag 

  1. Fargekoden UB (Mære Landbruksskole)
  2. Vision Media UB (Levanger vgs)
  3. Spre Glede UB (Verdal vgs)

Beste team

  1. Grønt Fotavtrykk UB, (Thora Storm vgs)
  2. MEA Budbilservice UB, (Verdal vgs)
  3. Stickers UB, (KVT)

Beste markedsføring 

  1. Sakte men Sikkert UB (Røros vgs)
  2. Revy UB 2017 UB (Ytre Namdal vgs)
  3. Spre Glede UB (Verdal vgs)

Beste kundeopplevelse på nett

  1. Stickers UB (KVT)
  2. LowPriceAddicts UB (Verdal vgs)
  3. Med På Laget UB (Thora Storm vgs)

Beste forretningsplan 

  1. Safer Home UB (KVT)
  2. iSJEF UB (Strinda vgs)
  3. PanFlip UB (Åfjord vgs)

Beste reklamefilm 

  1. Sakte men Sikkert UB (Røros vgs)
  2. SafeStep UB (KVT)
  3. Spre Glede UB (Verdal vgs)

Beste logo 

  1. Grønt Fotavtrykk UB (Thora storm)
  2. Vision Media UB (Levanger vgs)
  3. Solid Physique UB (Byåsen vgs)

Beste Kulturbedrift

  1. Danselinja 99 UB (Trondheim Katedralskole)
  2. Koffer Itj UB (Gauldal vgs)
  3. Typisk Norsk UB (KVT)

Innovasjonsprisen 

  1. SafeStep UB (KVT)
  2. Fargekoden UB (Mære Landbruksskole)
  3. Stickers UB (KVT)

Beste landbruks- eller fiskeribaserte produkt

  1. Eggcellent UB (Skjetlein vgs)
  2. Tangspræll UB (Guri Kunna vgs, Frøya)
  3. Arbeidslaget UB (Leksvik vgs)

Gastronomiprisen

  1. Tangspræll UB (Guri Kunna vgs, Frøya)
  2. Appettitt UB (Meldal vgs)
  3. Go' & Grønn UB (Øya vgs)

Yrkesfaglige bedrift

  1. Fargekoden UB (Mære Landbruksskole)
  2. PanFlip UB (Åfjord vgs)
  3. Aromahagen UB (Skjetlein vgs)

Beste sosiale entreprenør 

  1. SØLIE UB (Strinda vgs)
  2. Spre Glede UB (Verdal vgs)
  3. Cibum UB (Thora Storm vgs)

Beste utstilling 

  1. Generasjon UB (Verdal vgs)
  2. Stickers UB (KVT)
  3. Parva Print UB (Trondheim Katedralskole)

Beste salgs- og servicebedrift

  1. Stickers UB (KVT)
  2. iSJEF UB (Strinda vgs)
  3. Box UB (Thora Storm vgs)

Størst verdiskapingspotensial 

  1. Tangspræll UB (Guri Kunna vgs, Frøya)
  2. Birdsavers UB (KVT)
  3. SafeStep UB (KVT)

Beste regnskap

  1. Koffer Itj UB (Gauldal vgs)
  2. Revy UB 2017 UB (Ytre Namdal vgs)
  3. Sakte men Sikkert UB (Røros vgs)

Beste samarbeid med næringslivet

  1. Cibum UB (Thora Storm vgs)
  2. Fargekoden UB (Mære Landbruksskole)
  3. Sakte men Sikkert UB (Røros vgs)