Fylkesmesse for ungdomsbedrifter 2019

Østfold · 13.mars 2019

NM deltakere 2018

Onsdag 13. mars arrangeres årets fylkesmesse for ungdomsbedrifter. 
Her deltar ungdomsbedrifter fra hele fylket, og konkurrerer i mange ulike kategorier. 

FRISTER  
24. januar Frist for påmelding til fylkesmessen for ungdomsbedrifter
13. februar Frist for å sende inn materiell til de ulike konkurransene
6. mars Frist for å sende inn PowerPoint eller lignende til scenepresentasjon i beste UB

Besøk messen og la deg inspirere og imponere over kreative ideer og verdiskapende ungdom!

ONSDAG 13. MARS

08.00-10.00 Rigging av stand (det er mulig å rigge kl. 14.00-20.00 dagen før)

PROGRAM

 

10.00-10.30 Åpning og premieutdeling

  • Beste logo 
  • Beste kundeopplevelse på nett
  • Beste forretningsplan

10.30-15.00 Utstillingen åpen
 Ungdomsbedrifter fra Østfold viser sine varer og tjenester.

 

1200-1230 Lunsjpause for ALLE (elever og jury)

 

10.45-14.00 Presentasjoner på scene (Pitch)
 Ungdomsbedrifter presenterer sine bedrifter på scenen (se eget skjema).

 

15.30-16.30 Premieutdeling 

 

  • Beste selger 
  • Beste markedsføring
  • Beste utstilling
  • Beste innovative produkt
  • HR-prisen
  • Beste sosiale entreprenør
  • Beste yrkesfaglige bedrift
  • Bærekraftprisen
  • Skatteetatens pris for beste regnskap
  • Beste scenepresentasjon
  • Størst verdiskapingspotensial
  • Beste ungdomsbedrift

Utstilling_messe

Alle ungdomsbedrifter har en utstilling/stand med en bakvegg (1,95 m x 2,50 m) og to sidevegger (1,00 m x 2,50 m). Utstillingen har en gulvflate på ca. 2,0 m x 2,0 m. 
NB! Det er ikke lov å stifte, tape eller lignende i gulvet. Det er heller ikke lov å male i utstillingshallen. 

Veggene er av hvitmalt trefinér og de er brukt i noen år. Vi anbefaler derfor at dere tar med stoff, tapet eller lignende for å dekke veggene. 

Det er tilgang til strøm i utstillingene, men dere må ta med egen skjøteledning. 

Det vil være mulig å rigge fra ca. 14.00 dagen før messen. Det er lov å bruke stifter, tape og lignende på utstillingsveggene, men ALT må fjernes når messa er over. 

Det er ikke lov å tilberede mat (steke/koke) i utstillingshallen. Det er heller ikke lov å spille musikk i utstillingen. Dere må ta hensyn til at det står bedrifter inntil og/eller bak dere. Vis respekt for andre utstillere og de ulike jurydeltakerne. 

FRISTER  
24. jan Frist for påmelding til fylkesmessen for ungdomsbedrifter
13. feb Frist for å sende inn materiell til de ulike konkurransene
6. mars Frist for å sende inn PowerPoint eller lignende til scenepresentasjon i beste UB

KONKURRANSER 
På fylkesmessen konkurreres det i 14 ulike kategorier. 

For mer informasjon om de ulike konkurransen, se vedlagt dokument "Konkurranseregler UB 2019".  

  1. Beste logo
  2. Beste kundeopplevelse på nett
  3. Beste forretningsplan
  4. Beste markedsføring
  5. Beste innovative produkt
  6. Beste utstilling
  7. Beste selger (individuell konkurranse)
  8. Beste yrkesfaglige bedrift
  9. Bærekraftprisen
  10. Spleiselagets regnskapspris
  11. Beste HR-Bedrift
  12. Beste sosiale entreprenør
  13. Størst verdiskapingspotensial
  14. Beste ungdomsbedrift
Stand Ungdomsbedrift Skole Forretningside
1 Thre3Design UB Askim videregående skole 3D printet hodetelefon-stand
2 Wit UB St. Olav videregående skole Eget klesmerke
3 Smitta UB Frederik II videregående skole Anonym sms tjeneste
4 Et bånd om håp UB Tomb videregående skole Armbånd av gjenvunnet sølv
5 SportLight UB Hans Nielsen Hauge videregående skole Lys som festes ulike steder på kroppen
6 No-Mer UB Frederik II videregående skole Belteklips
7 Punktum UB Hans Nielsen Hauge videregående skole Bok om mensen
8 Kystklar UB St. Olav videregående skole Bærekraftig, fjerne, stillehavsøsters
9 Eco Local UB Glemmen videregående skole Bærekraftige handlenett i redesign
10 Xpression UB Hans Nielsen Hauge videregående skole Danseklasser og forestilling for barn
11 Nerfo UB Frederik II videregående skole Deksel til ørepropper
12 EarthCup UB Halden videregående skole Engangskopp med ekstra funksjon
13 Avem Tech UB Mysen videregående skole Drone
14 Carlay UB Frederik II videregående skole Effektiv romdeler til bagasjerommet 
15 3D Makers UB St. Olav videregående skole 3D printet tannbørsteholder
16 PantePose UB Halden videregående skole En gjenbruksbar pantepose
17 Cut and Eat UB Askim videregående skole En innovativ pizzakutter
18 PocketPinUB Glemmen videregående skole En pinballmaskin i mobilstørrelse
19 FiberSkje UB Halden videregående skole En skje laget av tre-fiber 
20 eTools UB Frederik II videregående skole Digital opplæringsplattform til skoler
21 Burgerpinnen UB Halden videregående skole Et glass for å forhindre neddoping 
22 ProFoil UB Glemmen videregående skole Foliedekor - logodesign - skilt
23 New hair - new you UB Kalnes videregående skole Frisering og annen skjønnhetspleie
24 Grønn Hverdag UB St. Olav videregående skole Frukt- og grønnsaksnett
25 Glowkids UB Halden videregående skole Glowdisko for barneskoleelever
26 Kanji UB Frederik II videregående skole Hettegenser med eget design
27 Lebrins UB Frederik II videregående skole Kjøp og salg av brukte varer
28 Guante Caliente UB Frederik II videregående skole Kompresjons hansker med varmetråer 
29 Lesevenn UB Kalnes videregående skole Hjelpe barne med lesevansker 
30 Social Brand Building UB Frederik II videregående skole Hjelpe bedrifter med Brand guidelines
31 TwentyFour Seven Sound UB Glemmen videregående skole Høyttaler
32 Enkle Løsninger UB Frederik II videregående skole Hjelpe eldre med dagens teknologi
33 Re:tie UB Hans Nielsen Hauge videregående skole Hårstrikker laget av gjenbruk klær
34 Pant Enkelt UB Malakoff videregående skole Innovativ henteløsning av pant, m.m.
35 CoffeeSmart UB Frederik II videregående skole Kaffefilter med kaffe
36 KabelKongen UB Glemmen videregående skole Kabler
37 Focus Ocean UB Mysen videregående skole Hettegenser 
38 Hunger UB St. Olav videregående skole Klesmerke, bevegelse, bevisstgjøre
39 Knasende sprøe UB Kirkeparken videregående skole Knekkebrød og baking av kaker
40 Melting time UB Frederik II videregående skole Kokebok
41 Leve Lokalt - Konkurrere Globalt UB Greåker videregående skole Konferanser med hovedvekt på bærekraft
42 På vei UB Frederik II videregående skole Hettegenser med eget trykk
43 Greåker Global Gourmet UB Greåker videregående skole Kultur formidling, integering, kokebok
44 HeiTech UB St. Olav videregående skole Kurs om teknologi for de som kan lite
45 PowerProtect UB Frederik II videregående skole Ladekabel beskytter
46 Tante Rød UB Glemmen videregående skole Lindring mot menstruasjons smerter
47 Ico Såpe UB Frederik II videregående skole Lavendelsåpe
48 Wristy UB Hans Nielsen Hauge videregående skole Armbånd for russegrupper
49 LearnSafe UB St. Olav videregående skole Lysende øvelseskjøringsskilt
50 LockBag UB Frederik II videregående skole Lås til ryggsekk
51 Youth Marketing UB Halden videregående skole Markedsføring rettet mot ungdom
52 Chain For Charity UB Glemmen videregående skole Nøkkelringer av gjenbrukt skinn
53 Tenk Etisk UB Greåker videregående skole Miljøvennlig armbånd 
54 Simple UB Askim videregående skole Noe som kan hjelpe å løfte av vektene 
55 Miljøboksen UB Halden videregående skole Matboks av tre som er miljøvennlig 
56 Ecolær UB Glemmen videregående skole Nøkkeltavle og nøkkelringer i skinn 
57 LightUp UB Halden videregående skole Opplysning av overgangsfelt
58 Bestpåpris UB Askim videregående skole Patches - strykelapper til rusedresser
59 Pinoy Take-Away UB Frederik II videregående skole Pinoy Super-Combo
60 GreenDeco UB Glemmen videregående skole Planteholdere av gjenbrukt skinn
61 Graykid UB Frederik II videregående skole Produksjon og salg av kunst/malerier 
62 RE-DO UB St. Olav videregående skole Salg av brukte klær
63 Halden Russetrykk UB Halden videregående skole Profilering av klær til russegrupper
64 Online UB Glemmen videregående skole Vi reparerer defekt elektronikk
65 FLEX DET UB Askim videregående skole Refleksdeksel
66 Oi.UB Mysen videregående skole Reprodusering. Gjenbruk. "Det handler 
67 Visible UB Frederik II videregående skole Vårt produkt er refleksklistremerke
68 TESTET UB Askim videregående skole Samle inn klær/leker gir til andre land
69 Save The Tigers UB Kalnes videregående skole Samle inn penger for truede tigere 
70 Sirkel UB Halden videregående skole Selge brukte klær til ungdom i Halden
71 InfinyScarf UB Glemmen videregående skole Skjerf med hette på
72 Enkle tjenester UB Halden videregående skole Selger tjenester som bl.a. plenklipp
73 Bags UB Frederik II videregående skole Skobag
74 Fast Protection UB Kalnes videregående skole Skulderpute
75 Ocularia UB Askim videregående skole Solbriller
76 Muscle Shaker UB Halden videregående skole Treningsmerke
77 Re-Do UB Glemmen videregående skole Redesignet tekstilprodukter 
78 Veggie i Hverdagen UB Halden videregående skole Vegetarmat
79 MLM UB Tomb videregående skole Økologiske handlenett
80 Halden elevtjenester UB Halden videregående skole Proffilering av trykk og tjenester
81 iHook UB St. Olav videregående skole Ørefeste for Airpods 

Ungdomsbedrifter som deltar i beste UB konkurransen skal ha en scenepresentasjon (PITCH) på maks 2 minutter. 
Dere disponerer 5 trådløse håndholdte mikrofoner og styrer selv PowerPoint presentasjonen fra scenen. 
Dere får varsel (gult kort) når det gjenstår 15 sekunder av presentasjon. 

Presentasjonene foregår i tidsrommet 10.45-12.00 og 13.00-14.00 
Dere må selv passe på tiden, og møte opp ved scenen i god tid før deres presentasjon. 

  Stand Ungdomsbedrift Skole
10.45 - 1200
1 20 eTools UB Frederik II videregående skole
2 79 MLM UB Tomb videregående skole
3 41 Leve Lokalt - Konkurrere Globalt UB Greåker videregående skole
4 12 EarthCup UB Halden videregående skole
5 7 Punktum UB Hans Nielsen Hauge videregående skole
6 6 No-Mer UB Frederik II videregående skole
7 38 Hunger UB St. Olav videregående skole
8 4 Et bånd om håp UB Tomb videregående skole
9 34 Pant Enkelt UB Malakoff videregående skole
10 45 PowerProtect UB Frederik II videregående skole
11 60 GreenDeco UB Glemmen videregående skole
12 24 Grønn Hverdag UB St. Olav videregående skole
13 2 Wit UB St. Olav videregående skole
14 33 Re:tie UB Hans Nielsen Hauge videregående skole
15 21 Burgerpinnen UB Halden videregående skole
16 22 ProFoil UB Glemmen videregående skole
17 28 Guante Caliente UB Frederik II videregående skole
18 29 Lesevenn UB Kalnes videregående skole
19 31 TwentyFour Seven Sound UB Glemmen videregående skole
20 19 FiberSkje UB Halden videregående skole
21 35 CoffeeSmart UB Frederik II videregående skole
22 37 Focus Ocean UB Mysen videregående skole
23 43 Greåker Global Gourmet UB Greåker videregående skole
24 48 Wristy UB Hans Nielsen Hauge videregående skole
       
13.00- 14.00
25 51 Youth Marketing UB Halden videregående skole
26 55 Miljøboksen UB Halden videregående skole
27 56 Ecolær UB Glemmen videregående skole
28 57 LightUp UB Halden videregående skole
29 62 RE-DO UB St. Olav videregående skole
30 65 FLEX DET UB Askim videregående skole
31 69 Save The Tigers UB Kalnes videregående skole
32 70 Sirkel UB Halden videregående skole
33 73 Bags UB Frederik II videregående skole
34 16 PantePose UB Halden videregående skole
35 74 Fast Protection UB Kalnes videregående skole
36 75 Ocularia UB Askim videregående skole
37 76 Muscle Shaker UB Halden videregående skole
38 77 Re-Do UB Glemmen videregående skole
39 78 Veggie i Hverdagen UB Halden videregående skole
40 81 iHook UB St. Olav videregående skole
41 72 Enkle tjenester UB Halden videregående skole
42 30 Social Brand Building UB Frederik II videregående skole

En oversikt over hvem som deltar i de ulike juryene vil bli publisert her når fordelingen er klar. 

Beste kundeopplevelse på nett: 
 
 
Beste forretningsplan: 
 
 
Beste logo: 
 
 
Beste markedsføring: 
 
 
Beste innovative produkt: 
 
 
Beste utstilling: 
 
 
Beste selger (individuell konkurranse): 
 
 
Beste yrkesfaglige bedrift: 
 
 
Bærekraftprisen: 
 
 
Beste regnskap: 
 
 
Beste HR-bedrift: 
 
 
Beste sosiale bedrift: 
 
 
Beste scenepresentasjon: 
 
 
Størst verdiskapingspotensial: 
 
 
Beste ungdomsbedrift: 
 

Pressekontakt: Kathrine Tallis, kathrine.tallis@ue.no, 908 70 596

Pressemeldinger sendes til lokal presse så snart vi rekker etter messen er over. 

Bilder fra messen og av vinnere publiseres på Flickr: Foto: UE Østfold. 

Beste logo

  1. plass: Sportlight UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  2. plass: Xpression UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  3. plass: Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs

Beste kundeopplevelse på nett

  1. plass: MLM UB, Tomb vgs
  2. plass: Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  3. plass: Thre3dDesign UB, Askim vgs

 

Beste forretningsplan

  1. plass: Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  2. plass: Halden russetrykk UB, Halden vgs
  3. plass: FiberSkje UB, Halden vgs, avd Porsnes 

Alumnis lederskapspris

  1. plass: Nora Tindbod, Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs

Nominerte:

  • Mattias, No-Mer UB, Fredrik II vgs
  • Marie, MLM UB, Tomb vgs
  • Kaia, Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • Simen, Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  • Stian, Bags UB, Frederik II vgs
  • Fabian, Sirkel UB, Halden vgs
  • Nora, Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Christian, Wristy UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • Martine, Miljøboksen UB, Halden vgs
  • Stefan, Ocularia UB, Askim vgs

 

Beste markedsføring - i samarbeid med Nexans

  1. plass: Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  2. plass: Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  3. plass: Greåker Global Gourmet – Greåker vgs

Nominerte: 

  • Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs
  • LightUp UB, Halden vgs
  • Graykid UB, Frederik II vgs
  • Sirkel UB, Halden vgs
  • Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  • Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • EarthCup UB, Halden vgs
  • Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • No-Mer UB, Frederik II vgs

 

Beste innovative produkt - i samarbeid med Østfold Energi

  1. plass: Green Deco UB, Glemmen vgs
  2. plass: Bags UB, Frederik II
  3. plass: Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs

Nominerte: 

  • No-Mer UB, Frederik II vgs
  • FiberSkje UB, Halden vgs
  • Guante Caliente UB, Frederik II vgs
  • Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • LearnSafe UB, St. Olav vgs
  • Ecolær UB, Glemmen vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • Bags UB, Frederik II vgs
  • Fast Protection UB, Kalnes vgs
  • Kystklar UB, St. Olav vgs

 

Beste utstilling

  1. plass: Fast Protection UB, Kalnes vgs
  2. plass: Green Deco, Glemmen vgs
  3. plass: Lesevenn, Kalnes vgs

 

Nominerte: 

  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  • Save The Tigers UB, Kalnes vgs
  • FiberSkje UB, Halden vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • Re-Do UB, Glemmen vgs
  • Lesevenn UB, Kalnes vgs
  • Youth Marketing UB, Halden vgs
  • Leve Lokalt - Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Fast Protection UB, Kalnes vgs

 

Beste selger - i samarbeid med Borregaard

  1. plass: Mattis Veine Karterud, No-Mer UB, Frederik II vgs
  2. plass: Paylin Paloma Berge, Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  3. plass: Martine Antonsen, Miljøboksen UB, Halden vgs

Nominerte: 

  • Mattis Karterud, No-Mer UB, Frederik II vgs
  • Karl Martin, eTools UB, Frederik II vgs
  • Martine Antonsen, Miljøboksen UB, Halden vgs
  • Pailin Berge, Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Herman, Bags UB, Frederik II vgs
  • Linde, MLM UB, Tomb vgs
  • Bjørn Niklas, LearnSafe UB, St. Olav vgs
  • Anikken, Enkle Løsninger UB, Frederik II vgs
  • Martin Larsen, CoffeeSmart UB, Frederik II vgs
  • Thea, GreenDeco UB, Glemmen vgs

Beste yrkesfaglige bedrift - i samarbeid med Hafslund

  1. plass: Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs
  2. plass: InfinyScarf UB, Glemmen vgs
  3. plass: Bags UB, Frederik II

Nominerte: 

  • Bags UB, Frederik II vgs
  • Fast Protection UB, Kalnes vgs
  • InfinyScarf UB, Glemmen vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • 3D Makers UB, St. Olav vgs
  • Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs
  • eTools UB, Frederik II vgs
  • Eco Local UB, Glemmen vgs
  • Knasende sprøe UB, Kirkeparken vgs
  • Halden elevtjenester UB, Halden vgs

 

Bærekraftprisen

  1. plass: Green Deco UB, Glemmen vgs
  2. plass: FiberSkje UB, Halden vgs
  3. plass: Leve Lokalt – Handle Globalt UB, Greåker vgs

Nominerte: 

  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • Kystklar UB, St. Olav vgs
  • FiberSkje UB, Halden vgs
  • Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Tante Rød UB, Glemmen vgs
  • Ecolær UB, Glemmen vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • Re-Do UB, St. Olav vgs
  • Focus Ocean UB, Mysen vgs
  • Re-Do UB, Glemmen vgs

 

Spleiselagets regnskapspris

  1. plass: Tante Rød UB, Glemmen vgs
  2. plass: 3D-makers UB, St. Olav vgs
  3. plass: Green Deco UB, Glemmen vgs

Nominerte: 

  • Eco Local UB, Glemmen vgs
  • Ecolær UB, Glemmen vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • 3D Makers UB, St. Olav vgs
  • Re-Do UB, Glemmen vgs
  • Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • Profoil UB, Glemmen vgs
  • TwentyFour Seven Sound UB, Glemmen vgs
  • Tante Rød UB, Glemmen vgs

 

Beste HR-Bedrift - i samarbeid ned NAV Østfold

  1. plass: Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  2. plass: MLM UB, Tomb vgs
  3. plass: Et bånd om håp, Tomb vgs

Nominerte: 

  • Carlay UB, Frederik II vgs
  • Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • EarthCup UB, Halden vgs
  • FiberSkje UB, Halden vgs
  • Burgerpinnen UB, Halden vgs
  • LightUp UB, Halden vgs
  • Halden Russetrykk UB, Halden vgs
  • MLM UB, Tomb vgs
  • Halden elevtjenester UB, Halden vgs

 

Beste sosiale entreprenør

  1. plass: Greåker Globale Gourmet UB, Greåker vgs
  2. plass: Leve Lokalt – Handle Globalt UB, Greåker vgs
  3. plass: MLM UB, Tomb vgs

Nominerte: 

  • Leve Lokalt-Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs
  • MLM UB, Tomb vgs
  • Enkle Løsninger UB, Frederik II vgs
  • Hunger UB, St. Olav vgs
  • Chain For Charity UB, Glemmen vgs
  • Tenk Etisk UB, Greåker vgs
  • Lesevenn UB, Kalnes vgs
  • Glowkids UB, Halden vgs

 

Beste scenepresentasjon

  1. plass: MLM UB, Tomb vgs
  2. plass: Pant Enkelt UB, Malakoff
  3. plass: Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs

Nominerte: 

  • Fast Protection UB, Kalnes vgs
  • Greåker Global Gourmet UB, Greåker vgs
  • MLM UB, Tomb vgs
  • Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  • Bags UB, Frederik II vgs
  • Miljøboksen UB, Halden vgs
  • GreenDeco UB, Glemmen vgs
  • Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • Re:tie UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • iHook UB, St. Olav vgs

 

Størst verdiskapingspotensial - i samarbeid med Sparebank 1 Østfold Akershus

  1. plass: Learnsafe UB, St. Olav vgs
  2. plass: Leve Lokalt – Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  3. plass: Fast Protection UB, Kalnes vgs

Nominerte: 

  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • SportLight UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • Cut and Eat UB, Askim vgs
  • Lesevenn UB, Kalnes vgs
  • Leve lokalt–Konkurrere globalt UB, Greåker vgs
  • LearnSafe UB, St. Olav vgs
  • Sirkel UB, Halden vgs
  • Fast Protection UB, Kalnes vgs

 

Beste ungdomsbedrift - i samarbeid med Sparebank 1 Østfold Akershus

  1. plass: Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  2. plass: Burgerpinnen UB, Halden vgs
  3. plass: Et bånd om håp, Tomb vgs

Nominerte: 

  • Burgerpinnen UB, Halden vgs
  • FiberSkje UB, Halden vgs
  • Leve Lokalt-Konkurrere Globalt UB, Greåker vgs
  • Punktum UB, Hans Nielsen Hauge vgs
  • No-Mer UB, Frederik II vgs
  • Et bånd om håp UB, Tomb vgs
  • eTools UB, Frederik II vgs
  • Pant Enkelt UB, Malakoff vgs
  • Bags UB, Frederik II vgs
  • Fast Protection UB, Kalnes vgs