Ansatte

Siv Elin Dammen

Siv Elin Dammen Daglig leder

E-post: siv.dammen@ue.no
Mobil: 0047 930 48 203
Kim Østberg Larsen

Kim Østberg Larsen Rådgiver, ungdomstrinn

E-post: kim.larsen@ue.no
Mobil: 0047 930 44 466
Henriette Ranum

Henriette Ranum Rådgiver, videregående skole

E-post: henriette.ranum@ue.no
Telefon: 0047 922 81 712
Hege Grande Fjellbirkeland

Hege Grande Fjellbirkeland Innovasjonsentusiast og rådgiver, høyere utdanning

E-post: hege.fjellbirkeland@ue.no
Mobil: 0047 936 73 134
Caroline Stormorken

Caroline Stormorken Trainee

E-post: caroline.stormorken@ue.no
Telefon: 0047 974 38 038
Ellen Sethov

Ellen Sethov Entreprenørd, i permisjon 18/19

E-post: ellen.sethov@ue.no
Mobil: 0047 993 03 093