Fylkesmesterskap for Ungdsomsbedrifter 2020

Buskerud · 05.mars 2020

Fylkesmesterskapet for Ungdomsbedrifter i Buskerud
Vikersund Hoppsenter, torsdag 5. mars 2020
Fylkesmesterskapet 2020

FMUB er en møteplass og en salgs- og markedsføringsarena for Ungdomsbedrifter i Buskerud. Rundt 500 elever vil representere sine 100 Ungdomsbedrifter for å fortelle om læringen gjennom UB, samtidig som de deltar i opptil 15 forskjellige kategorier, som juryeres av representanter fra arbeidslivet.  Her vil det også være mange andre besøkende tilstede fra skoler, offentlig virksomhet, privat næringsliv, politikere, media og mange flere.  

Velkommen til skoleårets høydepunkt!

TRYKK HER FOR PÅMELDING

Ta kontakt med Daniel Hontvedt Carlsen for spørsmål.

Mobil - 40 09 40 41

Epost - dc@ue.no

Her finner dere konkurransekriteriene:

I hver kategori skal det kun sendes inn ett dokument. Husk å navngi dokumentet riktig (se parentes)!

1
Kategori Frist

1. Beste markedsføring

(Dokumentet navngis: "Markedsføring_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r53321330d8448faa 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

2. Beste forretningsplan

(Dokumentet navngis: "Forretningsplan_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-rd9ddf016e8b44c0a 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

3. Beste reklamefilm

(Dokumentet navngis: "Reklamefilm_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r740beb6c3de4aaea 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

4. Beste innovasjon

Det skal ikke sendes inn noe i forkant i denne kategorien.

 

5. Beste yrkesfaglig bedrift

(Dokumentet navngis: "Yrkesfaglig_NAVNPÅUB")

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

6. Beste håndverk

(Dokumentet navngis: "Håndverk_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r38191c2205c43ceb 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

7. Beste utstilling*

Det skal ikke sendes inn noe i forkant i denne kategorien.

 

8. Beste salgs- og servicebedrift*

Det skal ikke sendes inn noe i forkant i denne kategorien.

 

9. Beste HR-bedrift

(Dokumentet navngis: "HR_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-rb790223201646639  

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

10. Bærekraftsprisen

(Dokumentet navngis: "Bærekraft_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r7dc837f0339421fb 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

11. Beste sosiale entreprenør

(Dokumentet navngis: "Sosiale_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r3a0d37506a948628 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

12. Beste regnskap

(Dokumentet navngis: "Regnskap_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-r87a043138f242c19 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

13. Beste Ungdomsbedrift

(Dokumentet navngis: "Besteub_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-rafb34f93d45473e9 

Tirsdag 18. februar, klokken 23:59

14. Beste Ungdomsbedrift - presentasjon

(Dokumentet navngis: "Besteub_Presentasjon_NAVNPÅUB")

https://ungent.sharefile.com/r-rafe4aa91e474aa79 

Torsdag 27. februar, klokken 23:59

Mer informasjon kommer!

Mer informasjon kommer!

Mer informasjon kommer!

Mer informasjon kommer!

Kategoriene Beste markedsføring, Beste forretningsplan og Beste reklamefilm juryeres før mesterskapsdagen 5. mars.

Kategoriene juryeres og sponses av:

Beste markedsføring -  Kommer

Beste forretningsplan -  Kommer

Beste reklamefilm -   https://www.godtsagt.no/

Premieutdelingen i disse kategoriene deles ut under åpningsseremonien.