Vinnere Fylkesmesse for ungdomsbedrifter 2018!

Trøndelag · 8 mars 2018

UE-prisutdeling-34_preview

Disse reiser til NM med gullbillett: Autospyl UB, GreenCan UB, Gladgris UB, Youth Consulting UB, CasTech UB, VIRIDI Consulting UB, Folkets Kafé UB, Made-it UB, SafeTurf UB og SwimTech UB.

Beste Ungdomsbedrift sørlige del av Trøndelag

  1. GreenCan UB (Thora Storm vgs)
  2. CasTech UB (Thora Storm vgs)
  3. VIRIDI Consulting UB (Thora Storm vgs)

Beste Ungdomsbedrift i nordlige del av Trøndelag

  1. Autospyl UB (Mære Landbruksskole)
  2. Made-it UB (Leksvik vgs)
  3. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)

Manpowers pris for beste team

  1. GreenCan UB, (Thora Storm vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. SafeTurf UB (Thora Storm vgs)

WOW Medialabs pris for beste profilering

  1. GreenCan UB (Thora Storm vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. Sheepo’hoi UB (KVT)

Utbrudds pris for beste kundeopplevelse på nett

  1. BeautyFashion UB (Gauldal vgs)
  2. Somnus UB (KVT)
  3. SwimTech UB (KVT)

Sparebank1 SMN sin pris for beste forretningsplan 

  1. CasTech UB (Thora Storm vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. Notam UB (Thora Storm vgs)

Storebrands bærekraftspris

  1. Futurum UB (Thora Storm vgs)
  2. SafeTurf UB (Thora Storm vgs)
  3. Notam UB (Thora Storm vgs)

Tindveds pris for beste kulturbedrift

  1. Panodrama UB (Charlottenlund vgs)
  2. Revy UB 2018 (Ytre Namdal vgs)
  3. Folkets Kafé UB (Verdal vgs)

Proneo-prisen for mest innovative produkt

  1. SwimTech UB (KVT)
  2. SafeTurf UB (Thora Storm vgs)
  3. Sheepo’hoi UB (KVT)

Grilstads pris for beste landbruks- eller fiskeribaserte produkt

  1. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  2. Kalvekurven UB (Øya vgs)
  3. Sheepo’hoi UB (KVT)

Beste gastronomiprodukt

  1. Made-it UB (Leksvik vgs)
  2. Sweet Savings (Byåsen vgs)
  3. IMSE Småtteri (Skjetlein vgs)

Coromant-prisen for beste yrkesfaglige bedrift

  1. Made-it UB (Leksvik vgs)
  2. Autospyl UB (Mære Landbruksskole)
  3. Folkets Kafé UB (Verdal vgs)

NAVs pris for beste sosiale entreprenør 

  1. Youth Consulting UB (Charlottenlund vgs)
  2. Lettlært UB (Thora Storm vgs)
  3. StaySafe UB (KVT)

Beste utstilling 

  1. Tømrerbataljonen UB (Leksvik vgs)
  2. Somnus UB (KVT)
  3. Arctic Athletes UB (Byåsen vgs)

BI-prisen for beste salgs- og servicebedrift

  1. UpHill UB (Thora Storm vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. Futurum UB (Thora Storm vgs)

T:labs pris for største verdiskapingspotensial 

  1. CasTech UB (Thora Storm vgs)
  2. SafeTurf UB (Thora Storm vgs)
  3. Skolebrettet UB (Thora Storm vgs)

Spleiselagets pris for beste regnskap

  1. BeautyFashion UB (Gauldal vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. Folkets Kafé UB (Verdal vgs)

Beste samarbeid med næringslivet

  1. VIRIDI Consulting UB (Thora Storm vgs)
  2. Gladgris UB (Mære Landbruksskole)
  3. Made-it UB (Leksvik vgs)